کتی کنترا – با تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در Mount Carmel در Lewis Center ، OH سلام کنید. این مرکز به تازگی مجدداً تأیید مجدد تأسیسات وزارت امور خارجه را تکمیل کرده است – آنها از سال 2018 توسط وزارت امور خارجه تأیید شده اند! به گفته یان لافرتی ، مدیر مرکز ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ایفا کرد.” با تشکر از یان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کیت در 5 سال گذشته در کوه کارمل کار می کرد. او دارای مدرک کارشناسی بهداشت و رفاه از جامعه تغذیه است. او یک مربی شخصی دارای گواهینامه NASM ، 200 وینیاسا یوگا ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و مربی بهداشت ACE است.

ما اخیراً با کتی ملاقات کردیم و او می خواست بگوید …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
من عاشق توانمندسازی مردم برای یافتن آرامش و شادی از طریق تناسب اندام هستم. کمک به کسی در فرایند یادگیری مهارت های جدید و مشاهده رضایت او از بحث خارج است!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با عبارت “غذای کامل” روبرو شدم. بقیه تاریخ است و خوشحالم که در یک مسیر شغلی بی نهایت گسترده هستم.

به کسانی که تازه وارد این رشته پزشکی شده اند چه توصیه ای می کنید؟
از تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران خود دارید لذت ببرید. بنابراین ، وقتی در تلاش برای یادگیری مهارت های جدید هستید یا سعی می کنید شرایط مختلف را برآورده کنید ، می توانید اعتماد و حمایت تیم مورد اعتماد خود را پیدا کنید. خوشبختانه حرفه شفا با نگرش مثبت ، تشویق فعالیت های فکری و تشویق ارتباطات انسانی تکمیل می شود. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این بسیار مهم است!

موسسه شما با اخذ گواهینامه انجمن تناسب اندام پزشکی چه دستاوردهایی داشته است؟
مرکز ما دارای حس هدف و اطمینان منحصر به فرد است و به عنوان مرکز تناسب اندام پزشکی مجوز گرفته است. این اساس تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، به اعضای موسسه خود فرصتی دادید!

دیدگاهتان را بنویسید