گزارش: توشیهیرو ناگوشی ، خالق Yakuza ممکن است به زودی به NetEase تغییر کند


گزارش شده است که NetEase در مراحل پایانی استخدام است یاکوزا خالق توشیهیرو ناگوشی سگا ، به گزارش بلومبرگ نیوز.

اجاره سطح بالا همچنین برای NetEase ، که می خواهد به طور فزاینده ای حضور مالی خود را در خارج از چین ایجاد کند ، و ناگوشی و یاکوزا این حق امتیاز طی چند سال گذشته مشخصات Sega خود را افزایش داده است.

ناگوشی در ماه ژانویه از مدیر خلاقیت سگا سامی استعفا داد و مدیر خلاقیت را بر عهده گرفت. یاکوزا سلسله. وی از اولین بازی خود در سال 2005 یکی از بازیگران اصلی این مجموعه بوده است.

در آخرین سال ها، یاکوزا در خارج از ژاپن ، محبوبیت به طور تصاعدی افزایش یافته است داوری به زودی بیش از 1 میلیون دستگاه فروخته شده است. اگرچه مارک آن می تواند به این معنا باشد که این مجموعه یک بازی جنایی در دنیایی مشابه است GTA، طرفداران زیادی را به خاطر قهرمانان به یاد ماندنی ، مینی بازی های عجیب و غریب و توطئه هایی که شما را از دنیای گانگسترهای ژاپنی خارج می کند ، به دست آورد.

گزارش بلومبرگ مربوط به استخدام ناگوشی توسط NetEase برای افزایش نفوذ مالی گروه های چینی بازی های ویدئویی در خارج از کشورشان است. وضع قوانین بیشتر و بیشتر در صنعت بازی های ویدیویی.

تاکاشی موچیزوکی و ژپینگ هوانگ ، خبرنگاران و استودیوها و توسعه دهندگان ژاپنی ، می نویسند که به دنبال تاثیر همه گیری کووید -19 بر منابع مالی ، از سرمایه گذاری چینی استقبال می شود. سگا سامی ، شغل فعلی ناگوشی ، اخیراً خود را بازسازی کرد کاهش دستمزد و بازنشستگی داوطلبانه کارکنان برای انطباق با تأثیر مالی همه گیری.

دیدگاهتان را بنویسید