یک چهارم نوجوانان مربوطه واکسیناسیون کامل دریافت کردند


در حالی که انتظار می رود مقامات بهداشت فدرال واکسن Pfizer Covid-19 را برای کودکان بالای 5 سال تصویب کنند ، اما اکثر آمریکایی ها به زودی واجد شرایط شلیک خواهند بود.

با این حال ، این کارشناس روز پنجشنبه هشدار داد که افزایش فاصله بین نرخ واکسیناسیون می تواند تلاش های کشور برای مبارزه با ویروس کووید -19 را متوقف کند. بسیاری از ایالت های جنوب در مورد نوجوانان 12-17 ساله بسیار عقب هستند.

یک چهارم نوجوانان مربوطه واکسیناسیون کامل دریافت کردند

این جمعیت بحرانی از سایر گروه های سنی عقب هستند ، زیرا تنها 47 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله در سراسر کشور واکسینه شده اند.

طبق تحقیقات رسانه ای ، کمتر از یک سوم نوجوانان واجد شرایط واکسینه شده اند ، از جمله در جورجیا ، آلاباما ، می سی سی پی ، لوئیزیانا ، کارولینای جنوبی و تنسی ، داکوتای شمالی ، ویرجینیای غربی و وایومینگ.

یک چهارم نوجوانان مربوطه واکسیناسیون کامل دریافت کردند

کارشناسان هشدار می دهند که در نتیجه ، وضعیت می تواند در آینده بسیار پیچیده تر شود. شاید بتوانیم مشاهده کنیم که واکسیناسیون کودکان در جنوب و شاید در نیمکره غربی بسیار ضعیف دریافت شده است ، که می تواند برای ما چالش برانگیز باشد و پیشرفت ما را به تاخیر بیندازد. “

علاوه بر این ، از آنجا که تنوع دلتا ویروس شایع ترین نوع ویروس در ایالات متحده است ، کودکان واکسینه نشده در معرض خطر بیشتری هستند زیرا این ویروس مسری است. در جلسه 26 اکتبر ، FDA ایالات متحده درخواست Pfizer را برای استفاده فوری از واکسن برای کودکان 5 تا 11 ساله بررسی می کند. اگر FDA رضایت خود را اعلام کند ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ایالات متحده نتیجه نهایی را می دهد. تائیدیه.

مطالعه ای که توسط مانیتور واکسن بنیاد Kaiser در اواخر ماه گذشته انجام شد نشان داد که یک سوم والدین کودکان 5 تا 11 ساله گفتند که با ظهور واکسن در آن سن ، فرزند خود را واکسینه خواهند کرد. به گفته دکتر ویوک مورتی ، دادستان کل ایالات متحده ، اگر واکسن کووید -19 مجاز باشد ، ممکن است کودکان در آینده واکسیناسیون بیشتری در سطح ایالت دریافت کنند. مرتی در مصاحبه با CNN گفت: “من فکر می کنم هنگامی که حوزه قضایی شما مجاز است ، احتمالاً شما در این مسیر قدم می گذارید زیرا همه ما می خواهیم فرزندانمان به مدرسه بازگردند.” همه ما می خواهیم فرزندانمان در مدرسه بمانند و در امنیت باشند. ” “کووید جان صدها جوان را گرفته است. هزاران نفر به بیمارستان ها فرستاده شده اند و اگر ما یک واکسن ایمن و م receivedثر دریافت کرده بودیم ، می توان از بسیاری دیگر جلوگیری کرد.”

علاوه بر واکسن آنفولانزا که پزشکان برای جوانان توصیه می کنند ، واکسن ذات الریه نیز وجود دارد. دکتر دیوید شای ، افسر پزشکی در مرکز ملی واکسیناسیون و بیماریهای تنفسی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها ، گفت که استفاده از واکسنهای آنفلوانزا همراه با سایر واکسنهای کووید -19 در فراخوان CDC برای حمایت بالینی و فعالیتهای ارتباطی استفاده همزمان از آنفولانزا و سایر واکسن های کووید -19 تشویق می شود. شای روز پنجشنبه به پزشکان توصیه کرد تا جایی که ممکن است بیماران را در نقاط مختلف بدن واکسینه کنند.

در حالی که انتظار می رود مقامات بهداشت فدرال واکسن Pfizer Covid-19 را برای کودکان بالای 5 سال تصویب کنند ، اما اکثر آمریکایی ها به زودی واجد شرایط شلیک خواهند بود.

با این حال ، این کارشناس روز پنجشنبه هشدار داد که افزایش فاصله بین نرخ واکسیناسیون می تواند تلاش های کشور برای مبارزه با ویروس کووید -19 را متوقف کند.

بسیاری از ایالت های جنوب در مورد کودکان 12 تا 17 ساله بسیار عقب هستند. این جمعیت بحرانی از سایر گروه های سنی عقب هستند ، زیرا تنها 47 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله در سراسر کشور واکسینه شده اند.

طبق تحقیقات رسانه ای ، یک سوم نوجوانان مجاز در جورجیا ، آلاباما ، می سی سی پی ، لوئیزیانا ، کارولینای جنوبی و تنسی و همچنین داکوتای شمالی ، ویرجینیای غربی و وایومینگ کاملاً واکسینه شده اند. کارشناسان هشدار می دهند که در نتیجه ، وضعیت می تواند در آینده بسیار پیچیده تر شود. شاید بتوانیم مشاهده کنیم که واکسیناسیون کودکان در جنوب و شاید در نیمکره غربی بسیار ضعیف دریافت شده است ، که می تواند برای ما یک چالش باشد و پیشرفت ما را به تعویق بیندازد. “

علاوه بر این ، از آنجا که تنوع دلتا ویروس شایع ترین نوع ویروس در ایالات متحده است ، کودکان واکسینه نشده در معرض خطر بیشتری هستند زیرا این ویروس مسری است. در جلسه 26 اکتبر ، FDA ایالات متحده درخواست Pfizer را برای استفاده فوری از واکسن برای کودکان بین 5 تا 11 سال بررسی می کند. اگر FDA تأیید کند ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ایالات متحده نتیجه نهایی را می دهد. تایید

مطالعه ای که توسط مانیتور واکسن بنیاد قیصر در اواخر ماه گذشته انجام شد نشان داد که یک سوم والدین کودکان بین 5 تا 11 سال گفته اند که با ظهور واکسن علیه این گروه سنی ، فرزند خود را واکسینه خواهند کرد. به گفته دکتر ویوک مورتی ، دادستان کل ایالات متحده ، اگر واکسن کووید -19 مجاز باشد ، ممکن است کودکان در آینده واکسیناسیون بیشتری در سطح ایالت دریافت کنند. مرتی در مصاحبه با CNN گفت: “من فکر می کنم زمانی که حوزه قضایی شما مجاز است ، احتمالاً شما در این مسیر قدم برمی دارید زیرا همه ما می خواهیم فرزندانمان به مدرسه بازگردند.” همه ما می خواهیم فرزندانمان در مدرسه بمانند و در امنیت باشند. ” “کووید جان صدها جوان را گرفته است. هزاران نفر به بیمارستان ها فرستاده شده اند و اگر ما یک واکسن ایمن و م receivedثر دریافت کرده بودیم ، می توان از بسیاری دیگر جلوگیری کرد.”

علاوه بر واکسن آنفولانزا که پزشکان برای جوانان توصیه می کنند ، واکسن ذات الریه نیز وجود دارد. دکتر دیوید شای ، افسر پزشکی ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها مرکز ملی واکسیناسیون و بیماریهای تنفسی ، یک پزشک CDC ، گفت که فعالیتهای ارتباطی و ارتباطی برای واکسن آنفولانزا در ترکیب با سایر واکسنهای کووید -19 خوب است. استفاده همزمان از آنفولانزا و سایر واکسن های کووید -19 تشویق می شود. شای روز پنجشنبه به پزشکان توصیه کرد تا جایی که ممکن است بیماران را در نقاط مختلف بدن واکسینه کنند.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید