8 عادت سالم که زندگی من را تغییر داده است


عادات سالم که زندگی من را تغییر داده است

چیزی وجود دارد که به من کمک می کند حتی در حالی که خسته یا بی خبر هستم به سمت اهدافم حرکت کنم. این نیز بسیار ساده است ، اکنون آن را تنظیم کرده ام. این عادت من است!

در واقع ، ایجاد یک روال سالم نیاز به پیش بینی و کار زیاد برای انتخاب مناسب برای بدن و ذهن شما دارد. و این باعث می شود که پایبندی به آن بسیار ساده تر باشد. به عنوان مثال ، هدف اصلی عملکرد عادی اجازه دسترسی به خلبان خودکار است. وقتی عادت می کنید که در طول روز آب کافی بنوشید یا بیدار شوید و تمرین خود را بلافاصله کنار بگذارید ، به کارهایی ادامه می دهید که به حفظ سلامتی شما کمک می کند.

خوب ، برنامه ریزی برای شیوه زندگی سالم بسیار آسان است. اما برنامه خود را به آن سطح برسانید در حقیقت تشخیص معمول نیاز به کار دارد. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند سبک زندگی سالم خود را ایجاد کنید و امیدوارم به شما کمک کند!

مطمئن باشید از آن لذت می برید

در اینجا چیز معمول است. اگر کاملاً از آن متنفر هستید ، به نظر می رسد یک ضربه است. این بدان معناست که شما نمی توانید آن را نگه دارید. حتی اگر به این عادت دارید ، اگر به نظر می رسد که خود را کنار گذاشته اید ، درنهایت بخار تمام می شود.

دست از تلاش برای اجبار به انجام کارهایی که برای سالم بودن از آنها متنفر هستید ، بردارید! اگر از دویدن متنفر هستید ، این کار را نکنید. سایر تمرینات قلبی را انجام دهید ، مانند رقصیدن ، یکی از فیلم های HIIT ، دوچرخه سواری یا شنا. همین امر در مورد نوشیدنی های سالم ناخوشایند نیز اتفاق می افتد. LSF Plant Protein & Boosts را اضافه کنید تا بتوانید منتظر نوشیدن پروتئین یا خامه ترش یا هر چیز دیگری باشید.

در واقع ، هدف اصلی یک شیوه زندگی سالم این است که بهترین زندگی خود را بسازید. و اگر نمی دانید چه می کنید ، خوب نیست! یک قدم به عقب بردارید و سفارش خود را تغییر دهید تا همه قسمت های آن شما را هیجان زده کند.

با مراحل کودک شروع کنید

دختر ، تنظیم دستور زمان می برد! نمی توانید عجله کنید بنابراین از کوچک شروع کنید.

اگر می خواهید آب بیشتری بنوشید ، کاری را به راحتی به همراه داشته باشید که یک بطری چندبار مصرف را با خود حمل کنید. اگر می خواهید روزهای زیادی در هفته ورزش کنید ، با برنامه روزانه 10 در برنامه LSF ما شروع کنید. تمرینات ده دقیقه ای راهی عالی است تا بتوانید تمرینات معمول معمول را برای خود آسان کنید! اگر سعی می کنید تمیز بمانید ، هر روز صبح تخت خود را مرتب کنید. اگر سعی می کنید کمی سالم تر باشید ، چیزی به سادگی اضافه کردن یکی از خوراکی های صبحگاهی جدید ما راهی عالی برای سهولت کار است.

تعیین اهداف بزرگ بسیار عالی است. اما شما باید آنها را در دسترس قرار دهید ، و این بدان معنی است که آنها را به مراحل کودک تقسیم کنید. روال سالم ایده آل خود را در نظر بگیرید و چند روش را انتخاب کنید که می توانید از آنها کوچک شروع کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=G4HUrBEJL8o

دریافت پشتیبانی

رعایت قوانین معمول ممکن است سخت باشد ، حتی اگر آنها را دوست داشته باشید و آنها را برای کودکان کنار گذاشته اید. به راحتی می توانید گیج شوید و فراموش کنید که چرا این روال سالم را در ابتدا شروع کرده اید.

برای کمک به تمرکز و ادامه بازی A خود ، من دو نکته دارم: دوستان خود را درگیر کنید و تلفن خود را درگیر کنید.

اگر یکی از دوستان شما نیز سعی در ایجاد یک سبک زندگی سالم دارد ، مسئولیت های یکدیگر را به اشتراک بگذارید. به طور کلی ، هفته ای یک یا دو بار با یکدیگر مشورت کنید. اگر بدانید که دوست شما به زودی عادات شما را می پرسد ، اطمینان از اینکه به آنها افتخار می کنید آسان تر است! و اگر هیچ یک از دوستان شما برای سالم ماندن تلاش نمی کنند ، به انجمن LSF ما در Insta بپیوندید!

من همچنین توصیه می کنم برخی از برنامه ها را بر روی تلفن DEF خود نصب کنید ، مانند برنامه LSF که برنامه روزانه شما را به شما یادآوری می کند (و حتی به شما کمک می کند). بنابراین هر بار که به تلفن خود نگاه می کنید ، می توانید برای رسیدن به #اهداف خود به کار خود ادامه دهید.

کمی خود را آرام کنید

اگر قصد دارید از یک شیوه زندگی سالم پیروی کنید و هرگز گیج نشوید ، دختر ، شما باید نامزد ریاست جمهوری باشید! اکثر ما برای چند روز حرکت می کنیم. آناوی بنابراین طبیعی است ، پس خودتان را آرام کنید !!

شاید به آشپزی عادت کرده اید ، اما روز یکشنبه خود را بسیار خسته می بینید و به نظر می رسد یک چالش بزرگ است. عالیه! آن روز آرامش خود را حفظ کنید و احتمالاً قصد دارید هر هفته در روز دوشنبه زمانی را برای آشپزی اختصاص دهید.

یا شاید شما یک هفته مرخصی داشته باشید که شما را از داشتن یک سبک زندگی سالم محروم می کند. اتفاق می افتد! خود را مورد ضرب و شتم قرار ندهید و دستاوردهای خود را رها نکنید. یک مانع کوچک – مشکل بزرگی نیست – به کار عادی خود بازگردید و جلو بروید. برای غلبه بر چالش ها قوی تر خواهید بود!

بهش بچسب

تکرار می کنم: داشتن یک سبک زندگی سالم زمان می برد! کمی صبر کن عزیزم من می دانم که برخی از متخصصان می گویند 21 روز طول می کشد تا به آن عادت کنید یا آن را رها کنید ، اما متوجه شده ام که حتی بیشتر از این نیز طول می کشد. چند ماه به خودتان فرصت دهید تا واقعاً با این موقعیت مواجه شوید.

یک روال سالم می تواند احساسات و ظاهر شما را تغییر دهد. بله ، کمی کار می برد. اما ارزشش را دارد!دیدگاهتان را بنویسید