Denzel Mims روی نیمکت عجیب Jets خود می گوید: “عصبی”


حماسه جت ها درباره دنزل میم عجیب به نظر رسید. بازیکن سال دوم که توسط مدیر کل فعلی در دور دوم انتخاب شده بود ، از ندیدن زمین شگفت زده شد. گیرنده سریع و قد بلند از كنار نظاره گر اسلحه ها بود.

او از چه کیفیتی استفاده می کند؟

میمس در بیانیه عمومی روز پنجشنبه گفت: “خوب ، متفاوت بود.”

در این فصل ، میمس در 13 بازی در دو بازی که در لیست پخش فعال قرار دارد ، در مجموع 13 بازی را دیده است ، در این مدت او یک پاس به ثمر رسانده است. این پایان هفته اول بود و 40 یارد بود زیرا به عنوان تهدید عمودی سوخت. اما پس از آن استعدادی که می خواست تیم را دوست داشته باشد به مدت دو هفته قرعه کشی سالم بود.

او هفته گذشته برگشت ، اما تنها در 10 بازی به میدان نرفته است.

وی گفت: میمس ، ستاره سابق بایلور که عادت به نیمکت نشینی ندارد ، گفت: “من یک بازیکن رقابتی هستم.” “هر بازیکنی می خواهد شروع کند ، می خواهد یک شروع کننده باشد. اما همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود. “

جت ها
دنزل میمس
بیل کاسترون

جت ها دلایل زیادی برای ناپدید شدن او به مردم ارائه کردند و میمس گفت مربیان به او گفتند که برای بازی در “کار فوق العاده” با او چه چیزی را باید ببینند.

نمی خواست بگوید منظورش چیست.

میمس گفت: “من می دانم آنها چه می خواهند.” من تمام تلاشم را می کنم تا همه چیز را درست کنم و آنچه را که می خواهند به آنها بدهم. “

مرحله بعدی برنامه مشخص خواهد شد ، زیرا انتظار در مرحله دوم 2021 خواهد بود ، با بازگشت ایلیا مور از ضربه مغزی در روز یکشنبه و شروع کوری دیویس و کیلان کول. براکستون بریوس یک گیرنده م effectiveثر است ، اما مهمتر از همه ، او یکشنبه شوت خود را برمی گرداند. حتی گیرنده جف اسمیت ، با ضربه مغزی اما زمانی که دوباره برمی گردد ، این فصل به دلیل نقشش در تیم های ویژه مقابل Mims بازی کرده است.

Jets راهی برای لباس پوشیدن Mims در هفته گذشته پیدا کرد ، اما این خیابان ممکن است این هفته یا در آینده نزدیک در دسترس نباشد.

آیا میمس ، که توانایی بازی بزرگ آن گران است ، می تواند تا مهلت معاملاتی دوم نوامبر به جایی دیگر برود؟

میمس گفت: “من نگران این موضوع نیستم.”

جت ها به تنبیه نیمکت او اشاره نکردند و میمس نیز این ایده را رد کرد. در عوض ، او مبارزه طولانی مدت خود را با مسمومیت غذایی نشان داد ، که زمان او را در OTA هزینه کرد و به 20 پوند کاهش یافت ، که به گفته او به دست آورد.

جت ها
دنزل میمس
AP

زمان دور از میدان و کتاب حمله جدیدی آسیب دید.

این دختر 23 ساله می گوید: “من نمی توانستم از نظر جسمی کاری انجام دهم. هر روز ، تمام روز ، مدام استفراغ می کردم.” “من فقط سعی می کردم زنده بمانم.”

او قبل از اینکه خودش را اصلاح کند ، گفت: “فکر می کنم من آنجا هستم.”

ظاهراً جت ها گفته اند که او دلایل متعددی برای عدم بازی خود دارد زیرا بیمار است و از بقیه لابی عقب مانده است. همچنین به میمز توضیحاتی داده شد که او در هر موقعیت گیرنده کاملاً احساس راحتی نمی کند – احتمالاً به دلیل زمانی که از دست داده است – و اینکه در تیم های ویژه بازی نمی کند و بنابراین از بازی خارج شده است.

مربی رابرت صالح از تیم دریافت کننده تمجید کرد و گفت که این خدمتی به جو داگلاس است که عمق و استعداد زیادی در خود جمع کرده است. جالب اینجاست که داگلاس دومین بازیکنی است که در دوران خود شکل گرفت و نتوانست تیمی را پیدا کند که هدفش رشد است ، نه پلی آف ، در این مبارزات.

میم پس از یک مصدومیت دردناک در شش بازی ، ورزشی را نشان داد که به سطح NFL تبدیل می شود و یک فصل بازی خوب در حمله آدام گیس (9 بازی برای 357 یارد در 23 بازی) داشت. شاید به سیستم هماهنگ کننده تهاجمی مایک لافلور ترجمه نشده باشد.

میمس گفت که او روی مطالعه کتاب بازی و داشتن یک تجربه خوب تمرکز کرده است (که صالح به تازگی آن را تحسین کرده است) و سعی کرده از تیم خود از حاشیه حمایت کند.

او امیدوار است که این هفته چنین نقشی را دریافت نکند ، اما بازی عدم قطعیت و اعداد مثبت به نظر نمی رسد. او می تواند دوباره یک پسر عجیب و غریب در موقعیتی عجیب در اطراف جت ها باشد.

آیا او شنیده که قرار است روز یکشنبه در لندن مقابل شاهین بازی کند؟

میم گفت: “من هیچ ندارم.” فعلا باید بازی کنم. “

دیدگاهتان را بنویسید