Ems چیست؟ همه چیز در مورد شایعات از شایعات تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، کسانی که مشکلات حرکتی دارند یا کسانی که آسیب های جدی دارند مناسب نیست. این یکی از اولین اشکالات دستگاه های EMS است و در زیر به سایر اشکالات این روش ها می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات کوچک عضله تجزیه شده و وارد جریان خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با ولتاژ بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های ویژه ای را برای نظارت بر آموزش EMS گذرانده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و آموزش کافی ممکن است برای کاربران مشکل ساز باشد زیرا روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود.

ارزیابی نادرست حداکثر شوک الکتریکی می تواند منجر به آسیب جدی به ماهیچه ها و کلیه ها شود. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع تمرین EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که دچار شکستگی عضلات نمی شوید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که در بالا ذکر شد ، روش EMS منجر به انقباض شدید و تدریجی ماهیچه ها می شود که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه شجاعت ظریف این دستگاه علاوه بر انقباض ماهیچه ها ، گردش خون را تقویت می کند ، از افزایش اسید لاکتیک جلوگیری می کند و میزان اسید لاکتیک طبیعی است. با توجه به اثر گرمایش روش نصب نازک ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست ، زیرا گرمای ایجاد شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و تاندون ها می شود. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که در آن همه دستگاه های تناسب اندام می توانند به بافت و چربی پوست دسترسی داشته باشند ، اما بیشتر آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کنند و بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. علاوه بر نفوذ به بافت و چربی های پوست ، تنها وسیله ای که بر ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین می توانند به طور کامل به عضلات نفوذ کنند ، اما به پوست یا چربی نفوذ نمی کنند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که منجر به شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها در پایان دوره درمان می شود.

در Slim Fit ، این دستگاه نه تنها ماهیچه ها را تحت تاثیر قرار می دهد ، بلکه پوست و چربی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان قابل مشاهده نیست.

نکته مهم دیگر ، ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک ترشح می کنند ، که منجر به رشد ماهیچه ها و در عین حال انتشار اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل احساس خستگی می کنید. پس از مدتی در باشگاه تمرین کرد.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباض عضلات منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه قرار دارد و تکثیر آن منجر به تخریب ماهیچه می شود ، بنابراین در نحوه استفاده از دستگاه های EMS آسیب ماهیچه ها را مشاهده می کنیم.

اما در روش کار با اسلیم فیت ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا تأثیر در این روش باعث افزایش گردش خون می شود که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که در بالا ذکر شد ، روش Slim Fit می تواند به طور همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه ها دسترسی داشته باشد ، بنابراین پس از اتمام روش Slim Fit ، نه تنها کاهش وزن فرد ، بلکه تناسب پوست را نیز شاهد خواهیم بود. بدون فرو رفتن عضلات بلند کنید. خواهیم دید. علاوه بر این ، تناسب باریک یک روش م forثر برای نظافت محلی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید