Newark Nears حذف لوله های سربی را در زمان رکورد کامل خواهد کرد


نیوآرک به تعویض هر لوله ای که آب خانه ها را در بزرگترین شهر نیوجرسی تامین می کند ، نزدیک است. تا کنون ، آنها به یک نتیجه رکوردی دست یافته اند: جایگزینی بیش از 22000 خط سرویس سربی با لوله های مسی.

مقامات شهری اعلام کردند که تمام خطوط سرویس دهی سربی شناخته شده – لوله هایی که لوله های آب زیرزمینی را به خانه ها متصل می کند – حذف شده است. طی دو هفته آینده ، تیم های ساختمانی مجدداً بررسی می کنند تا مطمئن شوند خطوط خدماتی که در سوابق شهری تغییر یافته یا “بدون سرب” مشخص شده اند در واقع بدون سرب هستند. آنها اکنون 1000 لوله دیگر برای بازرسی مجدد دارند.

“به من بگو ، سوابق می گویند که شما موقعیت رهبری ندارید. خوب ، آن صاحبخانه ، آن شهروند ، آنها نگران هستند. “کریم ادیم ، مدیر آب و فاضلاب نیوآرک گفت. “یک دقیقه برای ما کافی است که وارد شده و تأیید کنیم و نشان دهیم که چرا لوله آنها را تعویض نمی کنیم.”

عادم گفت که کل پروژه تا پایان ماه ، سه سال پس از تاسیس شهر این پروژه ، به پایان می رسد. این دستاورد تاریخی چند سال پس از بحران آب شهر در مقایسه با فلینت ، میشیگان به دست آمد.

در حال حاضر نیوآرک قبل از فلینت تعویض لوله های سربی خود را به پایان می رساند و حتی شدیدترین منتقدان او را به عنوان یک مدل تحسین می کنند.

اریک اولسون ، از شورای حفاظت از منابع طبیعی ، که در سال 2018 از نیوارک شکایت کرد ، گفت: “آنها به سرعت هزاران خط خدمات اصلی را جایگزین کردند و این کار را سریعتر از هر جا انجام دادند.” بالاتر از سطح سرب گروه محیط زیست در اوایل امسال با این شهر مستقر شد. گروه جدیدی از معلمان نیوآرک نیز در این آزمایش شرکت کردند و نقش مهمی در گزارش به ساکنان شهر و آموزش مردم در مورد خطرات سرب ایفا کردند.

سه سازنده در خیابان قطع شده لوله ها را تعویض می کنند

خدمه ساختمانی در 30 سپتامبر 2021 در محل Gillette Place در Newark کار خواهند کرد تا خط سرویس اصلی را با مس جایگزین کنند.

گلوله

خدمه ساختمانی در 30 سپتامبر 2021 در محل Gillette Place در نیوآرک کار خواهند کرد تا خط سرویس اصلی را با مس جایگزین کنند.

کارن یی / WNYC

سرب به ویژه برای رشد مادران باردار و کودکان مضر است. اگرچه میزان سرب ایمن نیست ، اما دولت فدرال نباید از میزان مجاز آب آشامیدنی شبکه های تامین آب تجاوز کند. در نیوجرسی ، سالانه بیش از 4000 کودک مبتلا به مسمومیت با سرب تشخیص داده می شوند ، بیشتر از طریق خوردن رنگ سرب.

نیوآرک در ابتدا قرار بود ظرف 10 سال جایگزین شبکه های اصلی خدمات شود ، اما در سال 2019 ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده به شهر دستور داد آب بطری را بین هزاران نفر از ساکنان توزیع کند. با انتشار اخبار ملی نیوآرک و افزایش سطح سرب در آب ، مقامات شهرستان اسکس موافقت کردند که 120 میلیون دلار از طرف شهر برای سرعت بخشیدن به برنامه جایگزینی سرب اختصاص دهند. این بدهی توسط قرارداد اجاره بین بندر و نیوآرک پوشش داده می شود.

شورای شهر نیوآرک همچنین فرمانی را تصویب کرد که به کارکنان ساختمان اجازه می دهد بدون اجازه صاحبخانه وارد املاک خصوصی شوند و نیازی به اخراج مالکان خانه هایی که در شهری که سه چهارم مردم خانه خود را اجاره می دهند ، ندارند ، برطرف شد.

ایالت همچنین به نیوآرک اجازه داد از پول عمومی برای تأمین مالی کار در املاک خصوصی استفاده کند. شبکه های پیشرو خدمات در نیوآرک متعلق به بخش خصوصی هستند ، اما این شهر لوله ها را به صورت رایگان جایگزین می کند.

اولسون می گوید: “هزاران شبکه خدمات را می توان به سرعت و با کیفیت در صورت وجود اراده سیاسی و به ویژه تامین مالی جایگزین کرد.”

“شما باید وارد اجتماع شوید ، تمام شبکه های خدمات را از خیابان به خیابان تغییر دهید. اگر تجهیزات و کارکنان را دارید ، بسیار کارآمدتر است ، برای هر خانوار ارزان تر است و می توانید این کار را سریع انجام دهید. همچنین یکی از درسهای اصلی نیوآرک است. “

فیل مورفی فرماندار ایالت نیوجرسی امسال این قانون را امضا کرد که طی 10 سال آینده هر شبکه خدمات اصلی در این ایالت باید با شبکه های تامین آب جایگزین شود. انجمن آب های آمریکا تخمین می زند که 350،000 خط خدمات اصلی در این ایالت وجود دارد و رتبه پنجم را در این کشور دارد. جدیدترین موجودی ارائه شده توسط Water Systems به اداره محیط زیست نیوجرسی نشان می دهد که حداقل 167،354 لوله شناخته شده نیاز به تعویض دارند. این حدود 14 درصد از 1.2 میلیون لوله کشف شده است.

اما حدود 1.1 میلیون مواد ناشناخته است که حدود 85 درصد از کل لوله ها است.

عادم گفت که نیوآرک موجودی محکمی دارد که به آن اجازه می دهد شهر را به طور مکرر مسدود کنند. نیوآرک همچنین این برنامه را به ابتکار استخدام محلی تبدیل کرد. وی گفت: 600 شغل ایجاد شد ، 250 نفر محلی استخدام شدند و 85 نفر قبلاً بیکار بودند.

وی گفت: “ما همچنین مشاغل مادر و پاپ داشتیم که می توانستند انواع مواد مورد نیاز برای اقتصاد محلی را تامین کنند.”

نتایج آزمایشات ایالتی نشان می دهد که سطح سرب نیوآرک از اوایل سال 2020 از استانداردهای فدرال فراتر رفته است. این شهر همچنین میلیون ها دلار صرف بهبود زیرساخت های تصفیه خانه Pequannock می کند ، که آب مورد نیاز نیمی از شهر را به همراه بلویل ، بلومفیلد و دیگر شهرهای همجوار تأمین می کند. نوتلی

مارگاریتا ریس ، که در نیوآرک زندگی می کند ، گفت که دیدن خدمه ساختمانی در خیابان او و سراسر شهر به او کمک کرد تا دوباره به ایمنی آب آشامیدنی اعتماد کند.

وی گفت: “امیدوارم بتوانیم دوباره آن را بنوشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید