تعقیب و گریز فعالان چپ به جای رای دهندگان ، دستور از دست دادن است


دیوید شور ، مشاور 30 ​​ساله دموکرات ، حکیم سیاسی عصبانی است که با وجود گفتن حرفهای باورنکردنی ، سر و صدا می کند.

به عنوان مثال: دموکرات ها برای پیروزی در انتخابات باید در مورد موضوعات رایج صحبت کنند. آنها باید قول دهند آنچه مردم می خواهند انجام دهند ، نه کارهایی که مردم به آن اهمیت نمی دهند.

نکته این است که لیبرال ها در حال درک این هستند که باید به این شفافیت های باورنکردنی گوش دهند. آنها ممکن است در نوامبر 2022 یک کوه یخ را ببینند و زمان کمی برای تغییر مسیر دارند تا اینکه مهمانی آنها به کشتی تایتانیک تبدیل شود و بدن لئوناردو دی کاپریو به آب نمک یخی تبدیل شود.

وقتی رهبران دموکرات برای مقابله با بحران جنایت تلاش می کنند ، این اعداد چندان بد به نظر نمی رسند ، مگر 30 درصد افزایش. آدم کشی، احساس می کنید رزی کیت وینسلت چشمانش را می بندد و از قفسه تا آتلانتیک شمالی آنها را لمس می کند.

اوه ، و کاپیتان ، مانند رئیس جمهور ، دو برابر نگرانی از موضوع بستنی نسبت به موضوع احمقانه دارد.

اما فقط دموکرات ها باید این را بشنوند. جمهوری خواهان نیز باید این را بشنوند ، اما در مورد مسائل مختلف متفاوت است.

جمهوری خواهان همچنین مشغول تمرکز بر موضوعات سریع مانند نحوه رشد رای دهندگان عادی و عدم پاسخگویی به رفاه هستند ، مانند شکست دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در شکست.

کنترل سیاسی ملی در ایالات متحده در 20 سال گذشته به سرعت تغییر کرده است ، همانطور که ممکن است فکر کنید ، افرادی که زندگی می کنند و سیاست می کشند از تجربیات گذشته درس می گیرند ، بیشتر آنچه انجام می دهند. “باعث می شود طرف مقابل به جای از دست دادن قدرت ، قدرت خود را از دست بدهد. قدرت. آن را ذخیره کنید

خیر

در سال 1992 ، بیل کلینتون ، رئیس جمهور دموکرات ، با 43 درصد آرا به قدرت رسید و پیشنهاد کرد که دولت فدرال جامع ترین توسعه را در دهه های اخیر به اقتصاد خصوصی ارائه دهد ، و دو سال بعد کنگره از حزب جمهوری خواه شکست خورد ، در حالی که جمهوری خواهان کنترل خانه را در دست گرفتند. برای اولین بار در 40 سال گذشته.

جورج دبلیو بوش جمهوریخواه در انتخابات 2000 تقریباً برنده شد ، حزب او در دوران ریاست جمهوری خود سه بار مجلس سنا را از دست داد و کنترل را در دست گرفت – و برای اولین بار در 12 سال در آن دوره ، کنترل مجلس برطرف شد.

جمهوری خواهان باید از مسائلی مانند ادعای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا درباره تقلب در رای گیری خودداری کنند.
جمهوری خواهان باید از مسائلی مانند ادعای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا درباره تقلب در رای گیری خودداری کنند.
عکس AP / بن گری ، فایل

در سال 2008 ، دموکرات های باراک اوباما کنترل ریاست جمهوری ، مجلس نمایندگان و سنا را در دست گرفتند – سپس دو سال بعد مجلس نمایندگان و شش سال بعد مجلس سنا را از دست دادند.

در سال 2017 ، دونالد ترامپ با حزب خود به قدرت رسید و هر دو مجلس کنگره را تحت کنترل داشت ، سپس خانه را به دموکرات ها واگذار کرد و پس از شکست در انتخابات ، افسردگی جمهوری خواهان در گرجستان خواستار انتخابات شد و آنها را به سنا تحویل داد. به حزب رقیب واگذار شد.

یک تاریخ مختصر مضحک در 30 سال گذشته نشان می دهد که مردم آمریکا در مورد نحوه اداره یک کشور در هر زمان بسیار فکر می کنند.

در عین حال ، احزاب به طور فزاینده ای به فعالان باورنکردنی وابسته می شوند که همچنان علیه همه شواهدی استدلال می کنند که اعتماد بیش از حد آنها راز برنده شدن ده ها میلیون نفر است. و سپس انتخابات بعدی فرا می رسد و آنها مورد تبعیض قرار می گیرند.

اما پس از این تحقیرها ، رهبران حزب برای خود یک افسانه می گویند ، در واقع آنچه اتفاق افتاده اتفاق نیفتاد. خنده دار ترامپ پس از سال 2020 “من از دست ندادم” تکرار نتایج میان دوره ای اوباما در سال 2014 بود ، که در آن دموکرات ها نه کرسی مشخص سنا را از دست دادند و گفتند مردم کافی به این نتایج رای ندادند.

دو سال بعد ، ترامپ پیروز شد زیرا دموکرات ها به او اجازه دادند فریب هوئی اوباما را بخورد.

شور می گوید چرا دموکرات ها از طبقه کارگر ، آفریقایی-آمریکایی های تحصیل نکرده و لاتین حمایت نمی کنند؟

همکاران دموکرات او از این س likeال خوششان نمی آید. جمهوری خواهان این سال را ندارند که چه اتفاقی برای رای دهندگان در سطح شهر می افتد که از ترامپ متنفرند اگر آنها همچنان به عنوان محاصره او تا سال 2024 عمل کنند.

اما برخورد با یک واقعیت ناخوشایند معنای حضور در سیاست است. اگر نمی توانید مدیریت کنید ، حرفه دیگری را انتخاب کنید.

[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید